Žaidimų kambario taisyklės

  • Pripučiamų batutų žaidimų erdvėje pramogauti gali asmenys iki 80 kg. svorio.
  • Pripučiamų batutų vaikų žaidimų kambarys Vilniuje BOBLENAS neteikia vaikų priežiūros paslaugų ir dėl to neatsako už šventėje dalyvaujančius vaikus ir jų neprižiūri. Už vaikus atsako tėveliai arba šventę rezervavęs asmuo. Dėl saugos prašome tėvelių stebėti visų šventėje dalyvaujančių asmenų veiklą. Vaikų žaidimų kambarys Vilniuje BOBLENAS pabrėžia, vaikams nesilaikant taisyklių, visa atsakomybė tenka tėvams / įstatyminiams atstovams. Vaikų žaidimų kambarys Vilniuje BOBLENAS nėra atsakingas už vaiko žalos atsiradimą ir atlyginimą, kuri kilo dėl kambario taisyklių nesilaikymo ar netinkamo laikymosi, vaiko/-ų neatsargaus ar pavojingo elgesio.
  • Jeigu vaikai elgiasi neleistinai, nesilaiko bendros tvarkos – vaikų žaidimų kambarys Vilniuje BOBLENAS (žaidimų kambario personalas) turi teisę juos sudrausminti.
  • Jeigu vaikai muša /skriaudžia kitus vaikus, elgiasi nedrausmingai – vaikų žaidimų kambarys Vilniuje BOBLENAS (žaidimų kambario personalas) turi teisę tokius vaikus (kartu su juos lydinčiais asmenimis) paprašyti išeiti iš pramogų kambario. Tokiu atveju pinigai už nepilnai išbūtą laiką nebus grąžinami.
  • Vaikų žaidimų kambarys Vilniuje BOBLENAS pataria net ir šiltuoju metų laiku vaikams turėti ilgesnes kelnes ir marškinėlius ilgomis rankovėmis, norint čiuožti nuo čiuožyklų, nes nuogas kūnas blogai slysta, o braukiant nuogomis kūno vietomis besileidžiant čiuožykla galimi nubrozdinimai.
  • Vaikų žaidimų kambarys Vilniuje BOBLENAS pabrėžia, tiek vaikučiai, tiek jų tėveliai turi būti be lauko avalynės. Šaltuoju metų laiku tiek vaikučiams, tiek ir tėveliams rekomenduojame turėti storesnes kojines. Vaikams būti basiems negalima. Turi būti su kojinėmis, jokia kita avalynė negalima.
  • Susižeidus, užsigavus ar tiesiog prastai pasijutus – prašome apie tai informuoti kambario personalą, kurie suteiks reikiamą pagalbą ar prireikus iškvies specialistus.
  • Už tyčinį ar netyčinį pripučiamų batutų žaidimų kambario BOBLENAS turto, inventoriaus sugadinimą visiškai atsako vaiko tėveliai, įstatyminiai atstovai ar kiti pilnamečiai asmenys, kurių žinioje yra vaikas. Pramogų kambario „Boblenas“ administracija už turto sugadinimą gali paprašyti susimokėti.
  • Dėl visų kitų lankytojų sveikatos ir saugumo, gali pramogauti tik sveiki ir gerai besijaučiantys vaikučiai. Tėvelių prašome supratingumo ir atsakomybės.
  • Į pramogų kambarį draudžiama neštis aštrius daiktus, su kuriais galima susižeisti pačiam ar sužeisti kitus, bei sugadinti žaidimų kambaryje esantį turtą bei vertybes.
  • Lankytojai privalo nedelsiant informuoti žaidimų kambario BOBLENAS darbuotoją apie įvykusį arba gresiantį nelaimingą atsitikimą, lankytojų susižalojimą, turto sugadinimą, šių taisyklių pažeidimą ar kitas pavojingas situacijas, įvykius ar aplinkybes, gresiančius lankytojų sveikatai ar gyvybei (pvz., vandens poveikis, gaisras, pastato griūtis ar kt.).
  • Lankytojai privalo nedelsiant palikti žaidimų kambario BOBLENAS patalpas, jeigu to reikalauja bet kuris žaidimų kambario BOBLENAS darbuotojas.
  • Vaikų žaidimų kambarys Vilniuje BOBLENAS pabrėžia, kad pripučiamų batutų salėje, savo nuožiūra, turi teisę stebėti žaidimų kambario BOBLENAS darbuotojas. Jis turi teisę riboti asmenų, esančių žaidimų kambario BOBLENAS pripučiamų batutų salėje, skaičių ir, prireikus, organizuoja lankytojų veiklą ir judėjimą žaidimų kambario BOBLENAS pripučiamų batutų salėje. Lankytojai privalo besąlygiškai paklusti žaidimų kambario BOBLENAS darbuotojo nurodymams, o nurodymams nepaklusę lankytojai šalinami iš žaidimų kambario BOBLENAS. Šiame punkte nustatytos žaidimų kambario BOBLENAS darbuotojo teisės negali būti suprantamos kaip operatoriaus pareigos koordinuoti veiklą ar prižiūrėti lankytojus žaidimų kambario BOBLENAS pripučiamų batutų salėje.
  • Vaikų žaidimų kambarys Vilniuje BOBLENAS pabrėžia, kad šokinėjimas ir (ar) kitokių judesių atlikimas pripučiamų batutų erdvėje yra aktyvi sportinė veikla. Vaikai ir juos prižiūrintis asmuo, kiekvieną kartą prieš pradėdamas naudotis žaidimų kambario BOBLENAS pripučiamų batutų salėje teikiamomis paslaugomis, privalo atsakingai įvertinti, ar jo fizinė ir (ar) sveikatos būklė yra tinkama naudotis šiomis paslaugomis. Nėščioms moterims draudžiama naudotis pripučiamų batutų salėje teikiamomis paslaugomis. Vaikus prižiūrintis asmuo prisiima visą riziką dėl galimų neigiamų pasekmių vaikams, susijusių su netinkamu jų fizinės ir (ar) sveikatos būklės įvertinimu.
  • Prieš pradėdami naudotis žaidimų kambario BOBLENAS pripučiamų batutų salėje teikiamomis paslaugomis, lankytojai privalo išsiimti iš kišenių visus daiktus (įskaitant, telefonus, raktus ir kt.), nes jais gali būti sužaloti kiti lankytojai, pažeistas ar sugadintas žaidimų kambario BOBLENAS inventorius, taip pat jie gali būti pamesti pripučiamų batutų labirintuose.
  • Vaikų žaidimų kambarys Vilniuje BOBLENAS nerekomenduoja lankytojams naudotis žaidimų kambario pripučiamų batutų salėje teikiamomis paslaugomis būnant su bet kokios rūšies akiniais. Lankytojas, pasirinkęs naudotis batutų salėje teikiamomis paslaugomis nenusiėmęs akinių, prisiima visą riziką, susijusią su galimomis neigiamomis pasekmėmis dėl tokio pasirinkimo. Lankytojui pasirinkus savo rizika naudotis batutų salėje teikiamomis paslaugomis su akiniais, primygtinai rekomenduojama naudotis paslaugomis tik pritvirtinus prie akinių guminį raištelį, juosiamą aplink galvą.
  • Vaikų žaidimų kambarys Vilniuje BOBLENAS batutų salėje lankytojams griežtai draudžia segėti laikrodžius, auskarus, grandinėles, mūvėti žiedus ar kitus papuošalus, juvelyrinius dirbinius, nes jais gali būti sužaloti kiti lankytojai, pažeistas ar sugadintas žaidimų kambario BOBLENAS inventorius, taip pat jie gali būti pamesti, kitaip prarasti ar sugadinti.
  • Vaikų žaidimų kambarys Vilniuje BOBLENAS batutų salėje lankytojams griežtai draudžia: valgyti, gerti, kramtyti kramtomąją gumą, turėti burnoje saldainių ar bet kokių kitų daiktų, taip pat įsinešti į pripučiamų batutų salę maisto ar gėrimų.
  • Vaikų žaidimų kambarys Vilniuje BOBLENAS rūkyti, gerti alkoholinius gėrimus, vartoti narkotines ar psichotropines medžiagas GRIEŽTAI DRAUDŽIA.
  • Vaikų žaidimų kambarys Vilniuje BOBLENAS į žaidimų kambarį įsinešti bet kokios rūšies ginklus GRIEŽTAI DRAUDŽIA.
  • Pirkdami bilietą, Jūs sutinkate su žaidimų kambario BOBLENAS taisyklėmis.
  •  

   Švenčių kambarių taisyklės

  • Į švenčių kambarių nuomos kainą yra įskaičiuota 15 arba 20 (priklausomai, kuris kambarys nuomojamas) vaikų bilietų, kurie suteikia galimybę naudotis visais atrakcionais visu šventės metu.
  • Batutų centras BOBLENAS pabrėžia, jei šventėje dalyvauja daugiau svečių, kurie pageidauja pramogauti, reikia įsigyti papildomus bilietus. Tėveliai, kurie atrakcionų nenaudoja, bilieto įsigyti neprivalo.
  • Batutų centras BOBLENAS nustato šventinių kambarių rezervavimo kainas priklausomai nuo rezervuoto laiko. Į užsakytos šventės trukmę yra įskaičiuotas jūsų atvykimas ir išvykimas. Vaikų žaidimų kambarys Vilniuje BOBLENAS pabrėžia, kad tvarkytis šventės vietą ir rinktis savo daiktus rekomenduojame likus 15 min iki šventės pabaigos. Už šventę susimokėti turite prieš šventę. Prieš šventę užsakovams pasiruošti galima atvykti 15 min. anksčiau.
  • Pasibaigus šventei, prašome nedelsiant sutvarkyti ir laiku atlaisvinti patalpas, kad batutų centras BOBLENAS galėtų patalpas paruošti sekančiai šventei.
  • Atlikdami rezervaciją galite pasirinkti, ar mokėsite už kambarių nuomą avansą, ar visą sumą iš karto. Batutų centras BOBLENAS pabrėžia, kad nuomos mokestis priklauso nuo savaitės dienos, kada vyks šventė. Sumokėjus nuomos mokesčio avansą, likusią nuomos mokesčio sumą galima sumokėti atvykus į šventę.
  • Švenčiant gimtadienį ar kitą šventę, į privatų švenčių kambarį, leidžiama atsineši savo maistą, nealkoholinius gėrimus. Maisto mokestis netaikomas.
  • Maistą ir gėrimus vartoti galima tik užsakytame viename iš gimtadienio kambarių. PRIPUČIAMŲ BATUTŲ ZONOJE vaikščioti su maistu, valgyti ir gerti gėrimus vaikams ir tėveliams GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA.
  • Batutų centras BOBLENAS pabrėžia, kad už atsineštas vaišes, jų kokybę ir svečių sveikatos būklę po šventės, atsakingi šventės užsakovai.
  • Gimtadienių metu kambariuose galima degti ne daugiau kaip 1 fejerverką.
  • Konfeti, pinatas ir muilo burbulus kambaryje naudoti GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA.
  • Po gimtadienio prašome palikti šventės vietą tokią, kokią ją radote, vienkartinius indus sumeskite į šiukšlių dėžę.
  • Vaikų žaidimų kambarys Vilniuje BOBLENAS pabrėžia, kas už vaikų saugumą pramogų kambaryje šventės metu atsakingi jų tėvai ar kiti asmenys, atlydėję juos į šventę. Jei vaikai palikti be tėvų – už jų saugumą ir tinkamą elgesį atsakingi šventės užsakovai.
  • Batutų centras BOBLENAS akcentuoja, kad už inventoriaus sugadinimą atsakingi šventės užsakovai. Žaidimų kambario administracija už turto sugadinimą gali paprašyti susimokėti.
  • Žaidimų kambaryje BOBLENAS šventės metu tiek vaikučiai, tiek jų tėveliai turi būti be lauko avalynės. Šaltuoju metų laiku tiek vaikučiams, tiek ir tėveliams rekomenduojame turėti storesnes kojines. Vaikams būti basiems negalima. Turi būti su kojinėmis, jokia kita avalynė negalima.
  • Šventės pratęsimas yra mokamas ir užsakomas iš anksto, neužsisakius iš anksto – pratęsimas pagal užimtumą. Šventės metu apie norimą pratęsimą (jei jis galimas) personalą turite informuoti likus 30 min iki šventės pabaigos.
  • Rezervacijos vaikučių šventėms galioja tik sumokėjus avansą, kuris nėra grąžinamas, jei rezervacija atšaukiama likus mažiau nei 14 dienų iki šventės.