Apie mus

Mes kuriame šventę vaikams! Pramogos vaikams Vilniuje ir visoje Aukštaitijoje! Nesvarbu ar tai vaikų gimtadienis, krikštynos ar kita šventė, pripučiami batutai visais atvejais bus nuostabi mintis. Net ir suaugusiems skirtose šventėse, vestuvėse ar pan., pripučiamų batutų nuoma Vilniuje ir visoje Aukštaitijoje labai gera išeitis – vaikai visą laiką bus labai užimti. O iš patirties galime pasakyti, kad ir tėveliams labai smagu išbandyti didžiulę pripučiamo batuto čiuožyklą 🙂 BOBLENAS – pripučiamų batutų nuoma Vilniuje bei visoje Aukštaitijoje ir vaikų žaidimų kambarys Vilniuje!

Pripučiamų batutų nuoma Vilniuje ir visoje Aukštaitijoje

Artėja vaikų gimtadienis? Ieškote naujos, nenusibodusios pramogos vaikams? Pasinaudokite Pripučiamų batutų nuoma. Siūlome Jums platų pasirinkimą, turime nuo visai mažų, į kambarį telpančių, iki pačių didžiausių pripučiamų batutų! Nesvarbu, kiek vietos turite, koks vaikų amžius, galime Jums parinkti tinkamą batutą! BOBLENAS tai – pripučiamų batutų nuoma Vilniuje ir visoje Aukštaitijoje, bet pripučiami batutai pristatomi visur – tai tik susitarimo klausimas. Paskambinkite ar parašykite , tikrai susitarsime! Vaikų gimtadienis ar kita šventė taps tikrai įsimintinu! Pripučiamų batutų nuoma Vilniuje ir visoje Aukštaitijoje!

Jei neturite namuose vietos ar didelio kiemo batutui, o oras kaip visada nedžiugina, mes turime Jums neįtikėtiną pasiūlymą!

Pripučiamų batutų žaidimo kambarys Vilniuje

Ankstyvą pavasarį duris atvėrė naujas pripučiamų batutų vaikų žaidimų kambarys VILNIUJE! Tai 600 kv. m. ploto pripučiamų batutų centras po stogu. Nežinote, kur švęsti vaiko gimtadienį ar kitą šventę? Vaikų žaidimų kambarys Vilniuje turi tris privačius kambarius, kur galėsite jaukiai švęsti vaikų šventę, o tėveliai – atsipūsti, kol vaikai dūks, šokinės bei čiuožinės ant pripučiamų batutų. BOBLENAS tai – nuostabios pramogos vaikams Vilniuje.