Apie mus

Mes kuriame šventę vaikams! Pramogos vaikams Vilniuje ir visoje Aukštaitijoje! Nesvarbu ar tai vaikų gimtadienis, krikštynos ar kita šventė, pripučiami batutai visais atvejais bus nuostabi mintis. Net ir suaugusiems skirtose šventėse, vestuvėse ar pan., pripučiamų batutų nuoma Vilniuje ir visoje Aukštaitijoje labai gera išeitis – vaikai visą laiką bus labai užimti. O iš patirties galime pasakyti, kad ir tėveliams labai smagu išbandyti didžiulę pripučiamo batuto čiuožyklą 🙂 Bijote, kad užklups lietus šventės metu? Ne bėda! Siūlome įvairių dydžių šventinių palapinių nuomą. BOBLENAS – pripučiamų batutų nuoma Vilniuje bei visoje Aukštaitijoje ir šventinių palapinių nuoma Vilniuje!

Pripučiamų batutų nuoma Vilniuje ir visoje Aukštaitijoje

Artėja vaikų gimtadienis? Ieškote naujos, nenusibodusios pramogos vaikams? Pasinaudokite Pripučiamų batutų nuoma. Siūlome Jums platų pasirinkimą, turime nuo visai mažų, į kambarį telpančių, iki pačių didžiausių pripučiamų batutų! Nesvarbu, kiek vietos turite, koks vaikų amžius, galime Jums parinkti tinkamą batutą!

Pavėsinių nuoma Vilniuje ir visoje Aukštaitijoje

Artėja šventė ir norite ją švęsti lauke, bet bijote lietaus? Mes galime pasiūlyti išeitį! Boblenas tai ne tik pripučiamų batutų nuoma, bet ir pripučiamų pavėsinių nuoma. Mes galime pasiūlyti įvairaus dydžio pripučiamų pavėsinių nuomą Vilniuje ir visoje Aukštaitijoje.

BOBLENAS tai – ne tik pripučiamų batutų nuoma Vilniuje ir visoje Aukštaitijoje, bet ir pavėsinių nuoma šventėms. Pripučiami batutai ir šventinės palapinės pristatomi visur – tai tik susitarimo klausimas. Paskambinkite ar parašykite, tikrai susitarsime! Vaikų gimtadienis ar kita šventė taps tikrai įsimintinu! Pripučiamų batutų nuoma, pavėsinių nuoma Vilniuje ir visoje Aukštaitijoje!